Monitor 23.8″ AOC 24G2SU/BK, FHD 1920* 1080, 165 hz, WLED, VA, 16:9, 4 ms, 3000:1, 350 cd/ mp, 178/ 178, Antiglare, VESA 100* 100, pivot, boxe 2* 2W, 2* HDMI, DP, VGA, 4* USB, Adaptive-sync, Flicker-free, Low blue light, Kensington Lock, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 23.8" AOC 24G2SU/BK, FHD 1920* 1080, 165 hz, WLED,
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.448,99lei
Stoc epuizat
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Refresh rate_OLD | 165 Hz |
| Diagonala monitor_OLD | 23.8.x" |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Tip panel | VA |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| RMS rated power | 2 W |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Response time (fast) | 1 ms |
| Detachable stand | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| NTSC coverage (typical) | 96% |
| Built-in microphone | No |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Front bezel colour | Black/Red |
| Depth (with stand) | 227.4 mm |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 165 Hz |
| Width (with stand) | 539 mm |
| Width (without stand) | 539 mm |
| Microphone in | Yes |
| DCI-P3 coverage | 93% |
| Adobe RGB coverage | 94% |
| Depth (without stand) | 47.2 mm |
| Height (with stand) | 504.6 mm |
| Height (without stand) | 322.1 mm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 21 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 651441 |
| Weight (with stand) | 4.3 kg |
Nu există recenzii încă.