Monitor 23.8″ AOC 24V2Q, FHD 1920*1080, 75 Hz, WLED, IPS, 16:9, 5 ms,250 cd/mp, 1000:1/ 20M:1, 178/178, borderless, headphone out, HDMI 1.4 x1, DisplayPort 1.2 x 1, cabluri HDMI/ DP incluse, consum 18 watt, negru
Monitoare LED
Monitor 23.8" AOC 24V2Q, FHD 1920*1080, 75 Hz, WLED, IPS,
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.069,99lei
Stoc epuizat
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 23.x" |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Pivot | No |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Segment | Consumer |
| Gama monitor | Consumer |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Market positioning | Home |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| Vertical scan range | 48 – 76 Hz |
| 3D | No |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Montare VESA | Nu |
| Display technology | LED |
| Response time | 5 ms |
| Power cable length | 1.5 m |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Boxe integrate | Nu |
| Detachable stand | Yes |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Built-in microphone | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Digital horizontal frequency | 30 – 83 kHz |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Colour depth | 6 bit |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 75 Hz |
| VESA mounting | No |
| Bezel thickness type | Frameless |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 14 kWh |
| Display diagonal (metric) | 60.452 cm |
| Depth (with stand) | 180 mm |
| Weight (without stand) | 3.15 kg |
| Depth (without stand) | 62.6 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 396356 |
| Width (with stand) | 537.4 mm |
| Height (with stand) | 423 mm |
| Weight (with stand) | 3.15 kg |
| Width (without stand) | 537.4 mm |
| Height (without stand) | 320.5 mm |
Nu există recenzii încă.