Monitoare LED
Monitor 23.8" AOC I2490PXQU/BT, FHD 1920*1080, 60 Hz, WLED, IPS,
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.486,99lei
Stoc epuizat
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Diagonala monitor_OLD | 23.8.x" |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Response time | 4 ms |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| RMS rated power | 2 W |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Display technology | LED |
| Card reader integrated | No |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Detachable stand | Yes |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Number of OSD languages | 16 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 17 kWh |
| Tilt angle range | -5 – 25° |
| Power cable length | 1.8 m |
| Vertical scan range | 50 – 76 Hz |
| Depth (with stand) | 200 mm |
| Bezel thickness type | Frameless |
| Compatibility | VESA-P1 |
| Display diagonal (metric) | 60.452 cm |
| VGA cable length | 1.8 m |
| Pixel frequency | 170 MHz |
| Front bezel colour | Grey |
| Swivel angle range | -165 – 165° |
| Height (with stand) | 502 mm |
| Weight (with stand) | 3.2 kg |
| Compliance industry standards | RoHS |
Nu există recenzii încă.