Monitor 23.8″ Benq GW2480, IPS, 16:9, FHD 1920×1080, LED, 5 ms, 250 cd/m2, 178/178, 60 Hz, 1000:1, Flicker free, Low Blue Light, Brightness Intelligence, D-sub, HDMI, DP, headphone jack, audio line in, speakers 2 *1W, VESA, Kensington lock, black
Monitoare LED
Monitor 23.8" Benq GW2480, IPS, 16:9, FHD 1920×1080, LED, 5
Producator:
Benq
Disponibilitate:
100 în stoc
903,99lei
100 în stoc
| Producator | BENQ |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Tech-3D | No |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Feet colour | Black |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| RMS rated power | 2 W |
| Market positioning | Home |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| HDCP version | 1.4 |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| Pixel pitch | 0.311 x 0.311 mm |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| TV tuner integrated | No |
| Display technology | LED |
| Response time | 5 ms |
| Ethernet LAN | No |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Digital horizontal frequency | 30 – 83 kHz |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Pixel density | 93 ppi |
| Digital vertical frequency | 50 – 76 Hz |
| Depth (without stand) | 50 mm |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Contrast ratio (dynamic) | 12000000:1 |
| Weight (with stand) | 3.84 kg |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 15 kWh |
| Width (with stand) | 612 mm |
| Width (without stand) | 612 mm |
| Height (without stand) | 381 mm |
| Number of OSD languages | 17 |
| Viewable size, vertical | 52.7 cm |
| Smart modes | Cinema, Custom, Game, Photo, Standard |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 342415 |
| Depth (with stand) | 183 mm |
| Height (with stand) | 463 mm |
| Weight (without stand) | 3.04 kg |
Nu există recenzii încă.