Monitor 23.8″ PHILIPS 241B7QUBHEB, USB-C, webcam, FHD 1920*1080, 75 Hz, IPS, 16:9, WLED, 5 ms, 250 cd/m2, 50M:1/ 1000:1, 178/178, Anti-Glare, 3H, Haze 25%, Flicker free, low blue mode, RJ45, USB-C, 4*USB, DP, HDMI, audio out, boxe 2*2W, Kensington lock, VESA 100×100, pivot, 3-sided frameless, cabluri HDMI/ DP/ USB-C incluse, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 23.8" PHILIPS 241B7QUBHEB, USB-C, webcam, FHD 1920*1080, 75 Hz,
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.509,00lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 23.x" |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Gama monitor | Business |
| Segment | Business |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Audio output | Yes |
| Height adjustment | 15 cm |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Post-consumer recycled plastic | 85% |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Sync-on-green (SOG) | Yes |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Separate H/V sync | Yes |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| RMS rated power | 2 W |
| Market positioning | Home |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| PC Audio in | Yes |
| Doesn't contain | PVC/BFR, Mercury |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| Horizontal scan range | 30 – 85 kHz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 85 kHz |
| 3D | No |
| DVI port | No |
| AC (power) in | Yes |
| TV tuner integrated | No |
| Display technology | LED |
| Response time | 5 ms |
| Mini DisplayPorts quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Audio input | No |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Pivot angle | 90 – 90° |
| Swivel angle range | -175 – 175° |
| Recommended resolution | 1920 x 1080 @ 60 Hz |
| Pixel density | 93 ppi |
| Width (with stand) | 541 mm |
| Width (without stand) | 541 mm |
| Display brightness (peak) | 250 cd/m² |
| AC adapter output voltage | 19 V |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| Pixel pitch | 0.275 x 0.275 mm |
| sRGB coverage (typical) | 102% |
| Depth (with stand) | 257 mm |
| Height (with stand) | 527 mm |
| Depth (without stand) | 57 mm |
| Height (without stand) | 332 mm |
| DisplayPort output | Yes |
| Megapixel (approx.) | 2 MP |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 19 kWh |
| Tilt angle range | -5 – 30° |
| Weight (with stand) | 6.3 kg |
| Colour gamut | 85% |
| Number of OSD languages | 17 |
| Power consumption (PowerSave) | 13.7 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 386838 |
| Weight (without stand) | 3.87 kg |
Ecran profesional LFD Monitor Signage Philips 32” D-Line, FHD, 24/7
Nu există recenzii încă.