Monitor 23.8″ PHILIPS 242B1G, FHD 1920*1080, IPS, Anti-Glare, 3H, Haze 25%, 75 Hz, 4 ms, 250 cd/ mp, 1000:1, 178/178, Flicker-free, EasyRead, LowBlue Mode, Adaptive sync, VGA, DVI, DP, HDMI, 4* USB, boxe 2* 2W, Kensington lock, VESA 100*100, pivot, cabluri HDMI/ DP incluse, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 23.8" PHILIPS 242B1G, FHD 1920*1080, IPS, Anti-Glare, 3H, Haze
Producator:
Philips
Disponibilitate:
15 în stoc
1.296,99lei
15 în stoc
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Tech-3D | No |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Da |
| Ecran Curbat: | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Audio output | Yes |
| Height adjustment | 15 cm |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Post-consumer recycled plastic | 85% |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DVI | Da |
| DVI port | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Sync-on-green (SOG) | Yes |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| RMS rated power | 2 W |
| DVI-D ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| PC Audio in | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| Doesn't contain | PVC/BFR, Mercury |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Horizontal scan range | 30 – 85 kHz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 85 kHz |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Detachable stand | Yes |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Tilt angle range | -5 – 35° |
| Pixel density | 93 ppi |
| Swivel angle range | -180 – 180° |
| Depth (with stand) | 205 mm |
| Height (with stand) | 501 mm |
| Height (without stand) | 323 mm |
| Light sensor | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | C |
| Viewable size diagonal | 60.5 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 13 kWh |
| sRGB coverage (typical) | 102% |
| Depth (without stand) | 47 mm |
| NTSC coverage (typical) | 78% |
| Power consumption (PowerSave) | 8.6 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 427519 |
| Weight (with stand) | 4.92 kg |
| Weight (without stand) | 3.32 kg |
| ECO mode | Yes |
Nu există recenzii încă.