Monitor 23.8″ PHILIPS 242B9TL, IPS, WLED, 16:9, FHD 1920*1080, 5 ms, 250 cd/mp, 1000:1, 178/178, EasyRead, LowBlue Mode, multitouch 10 puncte, Stylus, Finger, Glove*, USB, VGA, DVI, DP, HDMI, 2* USB, Headphone out, boxe 2*2W, Kensington lock, VESA 100×100, cabluri D-sub/ HDMI/ DP/ USB incluse, Stylus touch pen inclus, culoare negru
Monitor 23.8" PHILIPS 242B9TL, IPS, WLED, 16:9, FHD 1920*1080, 5
8 în stoc
2.796,00lei
8 în stoc
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Tech-3D | No |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Da |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DVI | Da |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Da |
| Touchscreen technology | Projected capacitive system |
| Number of simultaneous touchpoints | 10 |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Surface hardness | 7H |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| RMS rated power | 2 W |
| USB Touch port | Yes |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| PC Audio in | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 90° |
| Power supply type | External |
| Depth (with stand) | 227 mm |
| Doesn't contain | PVC/BFR, Mercury |
| Mobile operating systems supported | Android 7.1, Android 7.0, Android 6.0, Android 5.0, Android 4.4 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Folding angle | 70° |
| Touch method | Stylus, Finger, Glove |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Horizontal scan range | 30 – 85 kHz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 85 kHz |
| Response time | 5 ms |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Recommended resolution | 1920 x 1080 @ 60 Hz |
| Pixel density | 93 ppi |
| Depth (without stand) | 50 mm |
| Touch technology | Multi-touch |
| Palm rejection area | 30 x 30 mm |
| Regulatory Approvals | CB; CE Mark; FCC Class B; SEMKO; UKRAINIAN; ICES-003; TUV/GS; TUV Ergo; CU-EAC; EAEU RoHS; cETLus |
| Pixel pitch | 0.275 x 0.275 mm |
| Power consumption (PowerSave) | 11.5 W |
| Width (with stand) | 554 mm |
| Height (with stand) | 413 mm |
| Weight (with stand) | 8.15 kg |
| Width (without stand) | 554 mm |
| Height (without stand) | 338 mm |
| Weight (without stand) | 4.86 kg |
| Display viewable area (HxV) | 527 x 296.5 mm |
| Haze rate | 5% |
| Height adjustment | 7.5 cm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 399650 |
Nu există recenzii încă.