Monitor 23.8″ Philips 243V7QDAB, IPS, WLED, 16:9, FHD 1920*1080, 75 Hz, 4 ms, 250 cd/mp, 1000:1, 178/178, low blue mode, flicker free, VGA, DVI, HDMI, PC audio in, headphone out, boxe 2*2W, Kensington lock, VESA 100×100, cabluri D-sub/ audio incluse, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 23.8" Philips 243V7QDAB, IPS, WLED, 16:9, FHD 1920*1080, 75
Producator:
Philips
Disponibilitate:
9 în stoc
691,99lei
9 în stoc
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Diagonala monitor_OLD | 23.8.x" |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DVI | Da |
| DVI port | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Sync-on-green (SOG) | Yes |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Separate H/V sync | Yes |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Market positioning | Home |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DVI-D ports quantity | 1 |
| PC Audio in | Yes |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| 3D | No |
| AC (power) in | Yes |
| TV tuner integrated | No |
| Display technology | LED |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Detachable stand | Yes |
| Audio input | No |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Vertical scan range | 56 – 76 Hz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 83 kHz |
| Digital vertical frequency | 56 – 76 Hz |
| Depth (without stand) | 45 mm |
| Recommended resolution | 1920 x 1080 @ 60 Hz |
| Pixel density | 93 ppi |
| Pixel pitch | 0.275 x 0.275 mm |
| Contrast ratio (dynamic) | 10000000:1 |
| Weight (with stand) | 3.5 kg |
| Weight (without stand) | 3.1 kg |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 405226 |
| Depth (with stand) | 209 mm |
| Height (with stand) | 415 mm |
Nu există recenzii încă.