Monitor, 24.1″, PHILIPS, 240B7QPTEB/00, WUXGA, 24.1″, IPS, 16:10, 1920* 1200, 60hz, LED, 5 ms, 300 cd/m2, ‘100M:1, Flicker free, HDMI, VGA, USB, DP, VESA, Speakers, Black
Monitor 24.1" PHILIPS 240B7QPTEB, WUXGA 1920* 1200, IPS, 16:10, 60hz
Stoc epuizat
1.713,99lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 24.x" |
| MNT-Resolution | WUXGA |
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Screen-Format | 16:10 |
| Tip panel_OLD | LCD |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Segment | Consumer |
| Gama monitor | Consumer |
| Display | LED |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Height adjustment | 15 cm |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Post-consumer recycled plastic | 85% |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Sync-on-green (SOG) | Yes |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Separate H/V sync | Yes |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| RMS rated power | 2 W |
| Market positioning | Home |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 1.2 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| PC Audio in | Yes |
| Doesn't contain | PVC/BFR, Mercury |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| 3D | No |
| DVI port | No |
| AC (power) in | Yes |
| TV tuner integrated | No |
| Display technology | LED |
| Response time | 5 ms |
| Mini DisplayPorts quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Vertical scan range | 56 – 76 Hz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 83 kHz |
| Digital vertical frequency | 56 – 76 Hz |
| Pivot angle | 90 – 90° |
| Swivel angle range | -175 – 175° |
| Thin client installed | No |
| Height (without stand) | 360 mm |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1200 |
| Rata de aspect | 16:10 |
| Pixel pitch | 0.27 x 0.27 mm |
| Depth (with stand) | 257 mm |
| Depth (without stand) | 57 mm |
| DisplayPort output | Yes |
| Remote control included | No |
| Relative humidity | 20 – 80% |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 19 kWh |
| Tilt angle range | -5 – 30° |
| Aspect ratio | 16:10 |
| No flickering | Yes |
| ECO mode | Yes |
| Total amount of recyclable materials | 85% |
| Viewable size, horizontal | 51.8 cm |
| Viewable size, vertical | 32.4 cm |
| Recommended resolution | 1920 x 1200 @ 60 Hz |
| Height (with stand) | 549 mm |
| Number of OSD languages | 19 |
| Weight (without stand) | 4.14 kg |
| Width (with stand) | 533 mm |
| Width (without stand) | 533 mm |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Display diagonal (metric) | 61.1 cm |
| Power consumption (PowerSave) | 15.2 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 398389 |
| Weight (with stand) | 6.57 kg |
| USB charging port | Yes |
| Active display area (W x H) | 518 x 324 mm |
| Regulatory Approvals | CE Mark; FCC Class B; SEMKO; cETLus; CU-EAC; TUV Ergo; TUV/GS; EPA; WEEE; ICES-003; UKRAINIAN |
Nu există recenzii încă.