Monitoare LED
Monitor 24.5" AOC G2590FX, Gaming, FHD 1920*1080, 144 Hz, 1
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.237,00lei
Stoc epuizat
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 24.x" |
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Pivot | No |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | TN LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Segment | Gaming |
| Gama monitor | Gaming |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 144 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Feet colour | Black |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Tip panel | TN |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Panel type | TN |
| Aspect ratio | 16:9 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Display surface | Matt |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| 3D | No |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| TV tuner integrated | No |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 170° |
| Viewing angle, vertical | 160° |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Digital horizontal frequency | 30 – 160 kHz |
| Built-in microphone | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| USB cable length | 1.8 m |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Power cable length | 1.8 m |
| Vertical scan range | 50 – 76 Hz |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Bezel thickness type | Frameless |
| Fast charging | No |
| Front bezel colour | Black/Red |
| Depth (with stand) | 199.7 mm |
| sRGB coverage (typical) | 102% |
| Adobe RGB coverage | 81% |
| Audio cable length | 1.8 m |
| VGA cable length | 1.8 m |
| Viewable size, vertical | 30.3 cm |
| Display diagonal (metric) | 62.23 cm |
| AMD FreeSync refresh rate range | 30 – 144 Hz |
| Viewable size, horizontal | 54.4 cm |
| Pixel pitch | 0.2832 x 0.2832 mm |
| Digital vertical frequency | 30 – 146 Hz |
| Tilt angle range | -3.5 – 19.5° |
| Width (with stand) | 558.6 mm |
| Height (with stand) | 423.7 mm |
| Weight (with stand) | 4.27 kg |
| Width (without stand) | 558.6 mm |
Nu există recenzii încă.