Monitor 24″ SAMSUNG LS24AG30ANUXEN, 16:9, VA, 250 cd/ mp, 3.000:1, FHD 1920 *1080, 1 ms, 178/ 178, Max 144Hz, Eco Saving Plus, Flicker-free, Game mode, FreeSync Premium, DP, HDMI, Headphone jack, pivot, VESA 100* 100, cablu HDMI inclus, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 24" SAMSUNG LS24AG30ANUXEN, 16:9, VA, 250 cd/ mp, 3.000:1,
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.367,99lei
Stoc epuizat
| Producator | SAMSUNG |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 24.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | E-LED |
| Display port_OLD | Nu |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 144 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Power supply type | External |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Display technology | LED |
| Game mode | Yes |
| Height adjustment | 12 cm |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Boxe integrate | Nu |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Swivel angle range | -15 – 15° |
| Display brightness (peak) | 250 cd/m² |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| Display diagonal (metric) | 61 cm |
| Pivot angle | -2 – 92° |
| Width (with stand) | 544 mm |
| Depth (with stand) | 234.1 mm |
| Height (with stand) | 498.4 mm |
| Weight (with stand) | 4.1 kg |
| Width (without stand) | 544 mm |
| Depth (without stand) | 91.9 mm |
| Height (without stand) | 333.2 mm |
| Weight (without stand) | 2.6 kg |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1245740 |
Nu există recenzii încă.