Monitor 25″ Samsung LS25BG400EUXEN, FHD 1920*1080, IPS, 16:9, 400 cd/mp, 1000:1, 1 ms, 178/ 178, Max 240Hz, Eye Saver Mode, Flicker Free,FreeSync, HDMI, cablu HDMI inclus, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 25" Samsung LS25BG400EUXEN, FHD 1920*1080, IPS, 16:9, 400 cd/mp,
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
89 în stoc
2.154,99lei
89 în stoc
| Producator | SAMSUNG |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Diagonala monitor_OLD | 25.x" |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Refresh rate_OLD | 240 Hz |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| HDR | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip panel | IPS |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Feet colour | Black |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Power supply type | External |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DVI port | No |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Market positioning | Consumer |
| HDCP version | 2.2 |
| Height adjustment | 12 cm |
| Pivot angle | -92 – 92° |
| Stand type | HAS stand |
| Power cable length | 1.5 m |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Adaptive picture | Yes |
| Virtual AIM point | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Boxe integrate | Nu |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Audio input | No |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Weight (with stand) | 4.5 kg |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Brand specific technologies | Black Equalizer |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega DCR |
| Swivel angle range | -15 – 15° |
| Tilt angle range | -3 – 22° |
| Depth (with stand) | 244.8 mm |
| Depth (without stand) | 85.4 mm |
| Refresh rate optimizor | Yes |
| Sound mirroring | No |
| TV Plus | No |
| SmartThings app support | No |
| Works with Samsung Bixby | No |
| Tap view | No |
| Eco Saving Plus | Yes |
| Off Timer Plus | Yes |
| Quantum dot color technology | No |
| ConnectShare (USB) | No |
| Universal guide | No |
| Power consumption (DPMS) | 0.5 W |
| Wireless charging | No |
| Anynet + (HDMI-CEC) | No |
| Eco Motion Sensor | No |
| Eco Light Sensor | Yes |
| Wireless display | No |
| Gray balance | No |
| Disclaimer | No |
| Factory tunning | No |
| Workspace | No |
| Factory calibration report | No |
| Uniformity correction | No |
| Picture-in-Picture | No |
| Game features | Super Arena Gaming UX, Super Ultrawide GameView |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| Game mode | No |
| Adaptive Sound Control (ASC) | No |
| Far-field voice interaction | No |
| Daisy chain | No |
| Viewable size, vertical | 30.3 cm |
| Black eQualizer function | Yes |
| Picture-by-Picture (PbP) | No |
| Viewable size, horizontal | 54.4 cm |
| Weight (without stand) | 2.8 kg |
| Display brightness (min) | 320 cd/m² |
| Display diagonal (metric) | 62 cm |
| Smart modes | Cinema, Custom, Dynamic, FPS, RPG, RTS, Sports |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1190679 |
| Width (with stand) | 558.5 mm |
| Height (with stand) | 552.9 mm |
| Width (without stand) | 558.5 mm |
| Height (without stand) | 341.1 mm |
| Image size | No |
Nu există recenzii încă.