Monitoare LED
Monitor 27" ACER LED KA270HABID
Producator:
Acer
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.099,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ACER |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Display | LED |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| HDMI_old | Nu |
| DVI_OLD | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DVI | Da |
| DVI port | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| Display surface | Matt |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Pixel pitch | 0.311 x 0.311 mm |
| Pixel density | 82 ppi |
| 3D | No |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| TV tuner integrated | No |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Boxe integrate | Nu |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Tilt angle range | -5 – 35° |
| Power consumption (off) | 0.24 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 399743 |
| Width (without stand) | 567 mm |
| Depth (without stand) | 192 mm |
| Height (without stand) | 435 mm |
| Weight (without stand) | 3.74 kg |
| Thin client installed | No |
Nu există recenzii încă.