Monitor 27″ ACER VSA270BBMIPUX, LED, 1920*1080, 16:9, LED, 75 Hz, 1 ms, 250cd/m2, 178/178, 2 x 2 W, HDMI®, 1x HDMI®-in, 1x DisplayPort, 30 W (Power On), AMD Free-Sync, Negru, Tilt (-5°~15°), Negru
Monitoare LED
Monitor 27" ACER VSA270BBMIPUX, LED, 1920*1080, 16:9, LED, 75 Hz,
Producator:
Acer
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.372,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ACER |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Pivot | No |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| LFD-Resolution | FHD |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Front bezel colour | Black |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| RMS rated power | 2 W |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| 3D | No |
| TV tuner integrated | No |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Montare VESA | Nu |
| Display technology | LED |
| Detachable stand | Yes |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Response time (fast) | 4 ms |
| Market positioning | Graphics design |
| Swivelling | No |
| VESA mounting | No |
| Height (with stand) | 453 mm |
| i-Care technology | Yes |
| Height (without stand) | 372 mm |
| Depth (with stand) | 212 mm |
| Depth (without stand) | 36 mm |
| Weight (without stand) | 3.2 kg |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 377949 |
| Width (with stand) | 621 mm |
| Weight (with stand) | 3.56 kg |
| Width (without stand) | 621 mm |
Nu există recenzii încă.