Monitor 27″ AOC 27B2H/EU, FHD 1920*1080, 75 Hz, WLED, IPS, 16:9, 4 ms, 250 cd/mp, 1000:1/ 20M:1, 178/178, headphone out, HDMI, VGA, cablu VGA inclus, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 27" AOC 27B2H/EU, FHD 1920*1080, 75 Hz, WLED, IPS,
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
100 în stoc
1.031,98lei
100 în stoc
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Pivot | No |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Market positioning | Home |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power adapter included | Yes |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Boxe integrate | Nu |
| Audio input | No |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Built-in microphone | No |
| Detachable stand | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Digital horizontal frequency | 30 – 83 kHz |
| Power cable length | 1.8 m |
| Vertical scan range | 50 – 76 Hz |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Display diagonal (metric) | 68.58 cm |
| Aspect ratio | 4:3, 16:9 |
| Fast charging | No |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 23 kWh |
| Width (with stand) | 612.1 mm |
| Supported video modes | 720p, 768p, 1080p |
| Depth (with stand) | 182.9 mm |
| Height (with stand) | 456.4 mm |
| Weight (with stand) | 3.6 kg |
| Width (without stand) | 612.1 mm |
| Height (without stand) | 361.4 mm |
| Tilt angle range | -5 – 21.5° |
| Adobe RGB coverage | 74% |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 768 (WXGA), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 23 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 419755 |
| Depth (without stand) | 36.1 mm |
Nu există recenzii încă.