Monitor 27″ AOC 27G2SAE/BK, Gaming, FHD 1920*1080, 165 Hz, 4 ms, VA, WLED, 16:9, 350 cd/mp, 3000:1, 178/178, Antiglare, boxe 2*2W, Headphone out, 2*HDMI, DP, cabluri HDMI/ DP incluse, frameless, VESA 100×100, Kensington Lock, Low blue light, Flicker-free, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 27" AOC 27G2SAE/BK, Gaming, FHD 1920*1080, 165 Hz, 4
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
21 în stoc
1.752,00lei
21 în stoc
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Refresh rate_OLD | 165 Hz |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Tip panel | VA |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Height (without stand) | 365.8 mm |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| RMS rated power | 2 W |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Display surface | Matt |
| Supported video modes | 1080p |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Display technology | LED |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Vertical scan range | 48 – 144 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Aspect ratio | 4:3, 16:9 |
| Front bezel colour | Black/Red |
| Depth (without stand) | 48.8 mm |
| Depth (with stand) | 227.4 mm |
| Feet colour | Black, Red |
| NTSC coverage (typical) | 102% |
| Pixel density | 81 ppi |
| sRGB coverage (typical) | 122% |
| Exterior finish type | Matt |
| Adobe RGB coverage | 98% |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 165 Hz |
| Number of OSD languages | 19 |
| Colour gamut standard | Adobe RGB |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Width (with stand) | 612.5 mm |
| Microphone in | Yes |
| DCI-P3 coverage | 93% |
| Width (without stand) | 612.5 mm |
| Weight (with stand) | 4.63 kg |
| Height (with stand) | 464.6 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 623617 |
Nu există recenzii încă.