Monitor 27″ ASUS VG279Q1R, FHD 1920*1080, Gaming, IPS, 16:9, 144 hz, 1 ms, 250 cd/m2, 1000:1, 178/178, Flicker free, Low blue light, FreeSync, boxe 2*2W, 2*HDMI, DP, VESA 75*75, Kensington lock, negru
Monitoare LED
Monitor 27" ASUS VG279Q1R, FHD 1920*1080, Gaming, IPS, 16:9, 144
Producator:
Asus
Disponibilitate:
2 în stoc
1.902,99lei
2 în stoc
| Producator | ASUS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 144 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms MBR |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Pixel pitch | 0.311 x 0.311 mm |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| Audio input | No |
| Depth (with stand) | 213 mm |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Feet colour | Black, Red |
| Tilt angle range | -5 – 22° |
| Width (with stand) | 612.6 mm |
| Width (without stand) | 612.6 mm |
| Weight (with stand) | 3.9 kg |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 388102 |
| Height (with stand) | 431 mm |
| Depth (without stand) | 37.7 mm |
Nu există recenzii încă.