Monitor 27″ ASUS VG27AQ, QHD 2560*1440, Gaming, IPS, 16:9, 1 ms, 250cd/m2, 1000:1, 178/178, Flicker free, HDR-10, 165 Hz, Low blue light, G-Sync compatibil, Adaptive-Sync supported, Shadow Boost, ELMB SYNC, boxe2*2W, 2*HDMI, DP, pivot, VESA 100*100, Kensington lock, negru
Monitoare LED
Monitor 27" ASUS VG27AQ, QHD 2560*1440, Gaming, IPS, 16:9, 1
Producator:
Asus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.792,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ASUS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| HDR | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 40 kWh |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Display surface | Matt |
| DVI port | No |
| Display technology | LED |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Audio input | No |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Digital vertical frequency | 48 – 165 Hz |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Height (without stand) | 363 mm |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| HD type | Quad HD |
| Pixel pitch | 0.233 x 0.233 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Weight (without stand) | 3.5 kg |
| Depth (with stand) | 211 mm |
| Depth (without stand) | 66 mm |
| Weight (with stand) | 5.8 kg |
| Digital horizontal frequency | 30 – 243 kHz |
| Width (with stand) | 620 mm |
| Width (without stand) | 620 mm |
| Height (with stand) | 507 mm |
| Tilt angle range | -5 – 33° |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 399151 |
Nu există recenzii încă.