Monitor 27″ ASUS VG27AQZ, WQHD 2560*1440, 16:9, IPS, Non-Glare, 250 cd/mp, 1.000:1, 178/ 178, 1ms MPRT, Flicker free, HDR10, max 165 Hz, Low Blue Light, DP, 2* HDMI, Earphone jack , boxe 2* 2W, pivot, VESA 100* 100, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 27" ASUS VG27AQZ, WQHD 2560*1440, 16:9, IPS, Non-Glare, 250
Producator:
Asus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.621,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ASUS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| LFD-Resolution | QHD |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| HD type | Wide Quad HD |
| Tip panel | IPS |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 40 kWh |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power adapter included | Yes |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Height (without stand) | 363 mm |
| Tilt angle range | -5 – 35° |
| Pixel pitch | 0.233 x 0.233 mm |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Weight (without stand) | 3.5 kg |
| Depth (with stand) | 211 mm |
| Depth (without stand) | 66 mm |
| Weight (with stand) | 5.8 kg |
| Digital horizontal frequency | 30 – 243 kHz |
| Digital vertical frequency | 30 – 230 Hz |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 815999 |
| Width (with stand) | 620 mm |
| Height (with stand) | 377 mm |
| Width (without stand) | 620 mm |
Nu există recenzii încă.