Monitor 27″ Benq PD2705Q, QHD 2560* 1440, IPS, 300 cd/mp, 1000:1, 178/178, 5 ms, 60 Hz, 16:9, boxe 2* 2W, VESA, Anti-Glare, Flicker-free, HDMI, DP, USB Type-C, culoare gri inchis
Monitoare LED
Monitor 27" Benq PD2705Q, QHD 2560* 1440, IPS, 300 cd/mp,
Producator:
Benq
Disponibilitate:
3 în stoc
3.492,99lei
3 în stoc
| Producator | BENQ |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Resolution | QHD |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Grafica |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 2560 x 1440 |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Colour gamut standard | sRGB |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Display surface | Matt |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| AC (power) in | Yes |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Display technology | LED |
| Response time | 5 ms |
| HDCP version | 2.2 |
| Height adjustment | 12 cm |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Backlight type | LED |
| Power consumption (PowerSave) | 0.3 W |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Pixel density | 109 ppi |
| Number of OSD languages | 18 |
| HD type | Quad HD |
| Weight (without stand) | 5.7 kg |
| Market positioning | Graphics design |
| Depth (with stand) | 230.7 mm |
| Width (with stand) | 614 mm |
| Width (without stand) | 614 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 23 kWh |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Pixel pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| Weight (with stand) | 8.5 kg |
| Height (without stand) | 367.9 mm |
| Depth (without stand) | 57.2 mm |
| Power consumption (average) | 155 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 342328 |
| Height (with stand) | 549.2 mm |
Nu există recenzii încă.