Monitor 27″ PHILIPS 272B7QUPBEB, cu statie de andocare USB 3.1 type-C ,IPS, WLED, 16:9, WQHD 2560*1440, anti-glare, 60 hz, 5 ms, 350 cd/m2,178/178, 1000:1, Flicker-free, Low blue light, EasyRead, HDMI, DP, USB,headphone out, Ethernet LAN, Speakers, pivot, Kensington lock, VESA,culoare negru
Monitoare LED
Monitor 27" PHILIPS 272B7QUPBEB, cu statie de andocare USB 3.1
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.621,99lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Resolution | QHD |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Segment | Consumer |
| Gama monitor | Consumer |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| Height adjustment | 15 cm |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Post-consumer recycled plastic | 85% |
| HDR | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Sync-on-green (SOG) | Yes |
| Separate H/V sync | Yes |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| RMS rated power | 2 W |
| Market positioning | Home |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Doesn't contain | PVC/BFR, Mercury |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| AC (power) in | Yes |
| TV tuner integrated | No |
| Total amount of recyclable materials | 100% |
| Response time | 5 ms |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Pivot angle | 90 – 90° |
| Swivel angle range | -175 – 175° |
| Pixel density | 109 ppi |
| HD type | Quad HD |
| Pixel pitch | 0.233 x 0.233 mm |
| Vertical scan range | 50 – 76 Hz |
| Digital vertical frequency | 50 – 76 Hz |
| Width (with stand) | 614 mm |
| Width (without stand) | 614 mm |
| Depth (with stand) | 257 mm |
| DisplayPort output | Yes |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Supported video modes | 1440p |
| Depth (without stand) | 56 mm |
| Colour gamut | 114% |
| NTSC coverage (typical) | 114% |
| Tilt angle range | -5 – 30° |
| Display diagonal (metric) | 68.5 cm |
| USB Power Delivery revision | 2.0 |
| Recommended resolution | 2560 x 1440 @ 60Hz |
| Height (without stand) | 372 mm |
| Horizontal scan range | 30 – 99 kHz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 99 kHz |
| sRGB coverage (typical) | 132% |
| 3D | Yes |
| Power consumption (PowerSave) | 19.7 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 398391 |
| Height (with stand) | 548 mm |
| Weight (with stand) | 7.38 kg |
| Weight (without stand) | 4.95 kg |
Nu există recenzii încă.