Monitor 27″ PHILIPS 273B9, IPS, WLED, Anti-Glare, 3H, Haze 25%, 16:9, FHD 1920*1080, 75 Hz, 4 ms, 250 cd/mp, 1000:1, 178/178, Flicker-free, LowBlue Mode, EasyRead, Adaptive sync, VGA, DP, HDMI, USB-C, 4* USB, headphone out, boxe 2*2W, Kensington lock, VESA 100×100, pivot, cabluri HDMI/ DP/ USB-C incluse, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 27" PHILIPS 273B9, IPS, WLED, Anti-Glare, 3H, Haze 25%,
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.978,99lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Recomandat pentru_OLD | Business |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Number of upstream ports | 1 |
| Height adjustment | 15 cm |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Post-consumer recycled plastic | 85% |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| RMS rated power | 2 W |
| DisplayPort version | 1.2 |
| PC Audio in | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| Doesn't contain | PVC/BFR, Mercury |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| Pixel density | 82 ppi |
| Horizontal scan range | 30 – 85 kHz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 85 kHz |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Detachable stand | Yes |
| Depth (with stand) | 224 mm |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Swivel angle range | -175 – 175° |
| Depth (without stand) | 61 mm |
| Width (with stand) | 614 mm |
| Width (without stand) | 614 mm |
| Tilt angle range | -5 – 30° |
| Height (without stand) | 372 mm |
| Colour gamut | 76% |
| sRGB coverage (typical) | 98% |
| Height (with stand) | 558 mm |
| NTSC coverage (typical) | 76% |
| Frameless design | No |
| Power consumption (PowerSave) | 13.5 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 337905 |
| Weight (with stand) | 7.03 kg |
| Weight (without stand) | 4.59 kg |
Nu există recenzii încă.