Monitor 27″ PHILIPS 273V7QJAB, FHD 1920*1080, IPS, 16:9, 75 hz, WLED, 4 ms, 250 cd/m2, 178/178, 10M:1/ 1000:1, Flicker-free, Low blue mode, Anti-Glare, 3H, Haze 25%, HDMI, VGA, DP, PC audio-in, Headphone out, boxe 2*2W, VESA 100×100, Kensington lock, cabluri D-sub/ audio incluse, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 27" PHILIPS 273V7QJAB, FHD 1920*1080, IPS, 16:9, 75 hz,
Producator:
Philips
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
963,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Segment | Consumer |
| Gama monitor | Consumer |
| Display | LED |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Sync-on-green (SOG) | Yes |
| Separate H/V sync | Yes |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Market positioning | Home |
| DisplayPort version | 1.2 |
| PC Audio in | Yes |
| Depth (with stand) | 227 mm |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Pixel pitch | 0.311 x 0.311 mm |
| Pixel density | 82 ppi |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| 3D | No |
| TV tuner integrated | No |
| Width (with stand) | 613 mm |
| Width (without stand) | 613 mm |
| Height (without stand) | 368 mm |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Vertical scan range | 56 – 76 Hz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 83 kHz |
| Digital vertical frequency | 56 – 76 Hz |
| Depth (without stand) | 45 mm |
| Recommended resolution | 1920 x 1080 @ 60 Hz |
| Thin client installed | No |
| Weight (with stand) | 4.37 kg |
| Contrast ratio (dynamic) | 10000000:1 |
| Relative humidity | 20 – 80% |
| Weight (without stand) | 3.8 kg |
| No flickering | Yes |
| Height (with stand) | 454 mm |
| Power consumption (average) | 23 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 413357 |
Nu există recenzii încă.