Monitor 28″ Benq EW2880U, IPS, 4K 3840×2160, HDR10, Iluminare de fundal cu leduri, 300 cd/ mp, 1000:1, 178/ 178, 5 ms, 60 Hz, 16:9, boxe 2* 3W, mufa casti, pivot, VESA 100* 100, 2* HDMI, DP, USB C compatibil cu tehnologia MacBook Pro Thunderbolt, Flicker-free, Low Blue Light, HDRi, FreeSync, culoare negru+ maro
Monitoare LED
Monitor 28" Benq EW2880U, IPS, 4K 3840×2160, HDR10, Iluminare de
Producator:
Benq
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
2.882,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Producator | BENQ |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| MNT-Resolution | UHD 4K |
| MNT-Screen-Size | 28.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Built-in USB hub | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Feet colour | Black |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| RMS rated power | 6 W |
| Display technology | LED |
| Response time | 5 ms |
| HDCP version | 2.2 |
| Remote control included | Yes |
| Backlight type | LED |
| Height adjustment | 10 cm |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Number of OSD languages | 18 |
| Weight (with stand) | 7.9 kg |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Swivel angle range | -15 – 15° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 33 kWh |
| USB Power Delivery up to | 60 W |
| Colour gamut | 90% |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 38 kWh |
| Smart modes | Filmmaker, ePaper |
| Pixel density | 157 ppi |
| Brand specific technologies | Eye Care+ |
| Width (with stand) | 637 mm |
| Width (without stand) | 637 mm |
| Display diagonal (metric) | 71 cm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 774487 |
| Depth (with stand) | 277 mm |
| Height (with stand) | 421 mm |
| Depth (without stand) | 81 mm |
| Height (without stand) | 390 mm |
| Weight (without stand) | 5.29 kg |
Nu există recenzii încă.