Monitor 29.5″ ASUS XG309CM, 2560×1080, overclocking 220Hz* (Above 144Hz), 1ms (GTG), Fast IPS, Extreme Low Motion Blur Sync, USB Type-C, 110% sRGB, G-Sync compatible, KVM support, Tripod socket.
Monitoare LED
Monitor 29.5" ASUS XG309CM, 2560×1080, overclocking 220Hz* (Above 144Hz), 1ms
Producator:
Asus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.212,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ASUS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 30.x" |
| MNT-Screen-Size | 30.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rata de aspect_OLD | 21:9 |
| LFD-Resolution | UHD |
| Rezolutie monitor_OLD | 2560 x 1080 |
| VGA_OLD | Nu |
| Refresh rate_OLD | 220 Hz |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Portabil | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Culoare monitor | Negru |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Colour gamut standard | sRGB |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Display surface | Matt |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Montare VESA | Nu |
| Backlight type | LED |
| Built-in KVM switch | Yes |
| Digital horizontal frequency | 30 – 250 kHz |
| USB Power Delivery up to | 15 W |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| Pixel pitch | 0.27 x 0.27 mm |
| Weight (with stand) | 7.5 kg |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Swivel angle range | 25 – -25° |
| Tilt angle range | 20 – -5° |
| Height adjustment | 11 cm |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1080 |
| Display resolution | 2560 x 1080 pixels |
| Viewable size, horizontal | 69 cm |
| Viewable size, vertical | 29.1 cm |
| Colour gamut | 110% |
| HD type | UltraWide Full HD |
| Weight (without stand) | 4.56 kg |
| Maximum refresh rate | 220 Hz |
| Digital vertical frequency | 48 – 220 Hz |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1012022 |
| Width (with stand) | 707.3 mm |
| Depth (with stand) | 264.9 mm |
| Height (with stand) | 486.1 mm |
| Width (without stand) | 707.3 mm |
| Depth (without stand) | 73.8 mm |
| Height (without stand) | 320.7 mm |
Tastatura gaming CORSAIR K55 CORE RGB USB 2.0 or Type
Nu există recenzii încă.