Monitor 31.5″ LG 32GQ850-B, QHD 2560* 1440, 16:9, IPS, 1.000:1, 450 cd/ mp, 1 ms, 178/ 178, HDR 10, DisplayHDR 600, Flicker Safe, AMD FreeSync, G-SYNC Compatible, 2* HDMI, DP, USB Downstream Port, Headphone out, pivot, VESA 100* 100, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 31.5" LG 32GQ850-B, QHD 2560* 1440, 16:9, IPS, 1.000:1,
Producator:
Lg
Disponibilitate:
29 în stoc
6.519,00lei
29 în stoc
| Producator | LG |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | 401-500cd/m2 |
| MNT-Screen-Size | 31.X” |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Refresh rate_OLD | 240 Hz |
| Rezolutie monitor_OLD | 2560 x 1440 |
| LFD-Resolution | QHD |
| Diagonala monitor_OLD | 31.5.x" |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| HDR | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Tip panel | IPS |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Power supply type | External |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Game mode | Yes |
| Boxe integrate | Nu |
| Audio input | No |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Built-in microphone | No |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Pixel pitch | 0.2724 x 0.2724 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Colour gamut | 98% |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| HD type | Quad HD |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 33 kWh |
| Remote control included | No |
| Picture-in-Picture | No |
| Width (with stand) | 713 mm |
| Width (without stand) | 713 mm |
| Display brightness (typical) | 450 cd/m² |
| Weight (without stand) | 5.9 kg |
| Microphone in | No |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision, HDR Effect, High Dynamic Range (HDR) 600, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Audio decoders | DTS:X |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | No |
| USB Power Delivery | No |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 79 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1218149 |
| Depth (with stand) | 276 mm |
| Height (with stand) | 614 mm |
| Weight (with stand) | 8.21 kg |
| Depth (without stand) | 53 mm |
| Height (without stand) | 429 mm |
Nu există recenzii încă.