Monitor 31.5″ PHILIPS 325E1C, Curved 1800R, WQHD 2560*1440, 75 Hz, VA, WLED, 250 cd/mp, 16:9, 3000:1, Mega Infinity DCR, 4 ms, Anti-Glare, 3H, Haze 25%, 178/178, FreeSync, Low blue mode, flicker free, VGA, DP, HDMI, audio out, Kensington lock, VESA 100*100, cabluri HDMI/ D-sub incluse, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 31.5" PHILIPS 325E1C, Curved 1800R, WQHD 2560*1440, 75 Hz,
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.682,99lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Tech-3D | No |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Ecran Curbat: | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Audio output | Yes |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Feet colour | Black |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Sync-on-green (SOG) | Yes |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Separate H/V sync | Yes |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Market positioning | Home |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Screen curvature | 150 cm |
| 3D | No |
| DVI port | No |
| TV tuner integrated | No |
| Total amount of recyclable materials | 100% |
| Headphone out | No |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Boxe integrate | Nu |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Audio input | No |
| Depth (with stand) | 281 mm |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | Quad HD |
| Pixel density | 93 ppi |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity |
| NTSC coverage (typical) | 102% |
| Pixel pitch | 0.272 x 0.272 mm |
| sRGB coverage (typical) | 123% |
| Horizontal scan range | 70 – 115 kHz |
| Digital horizontal frequency | 70 – 115 kHz |
| Colour gamut | 102% |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 337910 |
| Width (with stand) | 709 mm |
| Height (with stand) | 523 mm |
| Weight (with stand) | 7.34 kg |
| Width (without stand) | 709 mm |
| Depth (without stand) | 88 mm |
| Height (without stand) | 425 mm |
| Weight (without stand) | 6.52 kg |
| Regulatory Approvals | CE Mark; CU-EAC; CB; UKRAINIAN |
Nu există recenzii încă.