Monitor 31.5″ PHILIPS 329P9H cu statie de andocare USB-C, 4K UHD 3840*2160, 60 Hz, 16:9, 350 cd/mp, WLED, IPS, 1300:1/ 50M:1, 5 ms, anti-glare 3H, 178/178, LowBlue Mode, Flicker-free, EasyRead, DP, 2* HDMI, USB, USB-C 3.1 Gen 2 x 1 (upstream, power delivery up to 65 W), headphone out, Ethernet LAN, boxe 2*3W, PIP/PBP, Kensington lock, VESA 100*100, Built-in webcam with microphone, pivot, 4-sided frameless, cabluri HDMI/ DP/ USB-C incluse, Ethernet LAN, culoare negru
Monitor 31.5" PHILIPS 329P9H cu statie de andocare USB-C, 4K
Stoc epuizat
4.976,98lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | UHD 4K |
| MNT-Screen-Size | 31.X” |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Diagonala monitor_OLD | 31.x" |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Segment | Consumer |
| Gama monitor | Consumer |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Built-in USB hub | Yes |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Delta E | 2 |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Pixel density | 140 ppi |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Post-consumer recycled plastic | 85% |
| HDR | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Sync-on-green (SOG) | Yes |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Separate H/V sync | Yes |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Market positioning | Home |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Doesn't contain | PVC/BFR, Mercury |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| 3D | No |
| RMS rated power | 6 W |
| DVI port | No |
| TV tuner integrated | No |
| Display technology | LED |
| Response time | 5 ms |
| HDCP version | 2.2 |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Audio input | No |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Digital horizontal frequency | 30 – 160 kHz |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Swivel angle range | -175 – 175° |
| Tilt angle range | -5 – 25° |
| Depth (without stand) | 51 mm |
| Light sensor | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 51 kWh |
| Recommended resolution | 3840 x 2160 @ 60 Hz |
| MultiView | PIP/PBP mode, 2 x devices |
| Megapixel (approx.) | 2 MP |
| Pixel pitch | 0.182 x 0.182 mm |
| Colour gamut | 90% |
| NTSC coverage (typical) | 90% |
| Number of OSD languages | 20 |
| Rotating | No |
| Height adjustment | 18 cm |
| USB Power Delivery revision | 2.0 |
| Total amount of recyclable materials | 85% |
| Philips SmartUniformity | 97 – 102% |
| Adobe RGB coverage | 87% |
| Vertical scan range | 23 – 80 Hz |
| Digital vertical frequency | 23 – 80 Hz |
| Height (without stand) | 412 mm |
| Power consumption (PowerSave) | 30.8 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 413600 |
| Width (with stand) | 715 mm |
| Depth (with stand) | 246 mm |
| Height (with stand) | 636 mm |
| Weight (with stand) | 10.6 kg |
| Width (without stand) | 715 mm |
| Weight (without stand) | 7.33 kg |
| Compliance industry standards | CE, FCC Class B, China RoHS, UKRAINIAN, ICES-003, CU-EAC, cETLus, TUV Ergo, TUV/GS, SEMKO, EPA |
| Regulatory Approvals | CE Mark; FCC Class B; China RoHS; UKRAINIAN; ICES-003; CU-EAC; cETLus; TUV Ergo; TUV/GS; SEMKO; EPA |
Nu există recenzii încă.