Monitor 32″ Asus PA329CV, 16:9, IPS, 4K UHD 3840* 2160, non glare, 178/178, 400 cd/ mp, 1000:1, 5 ms, 60 Hz, HDR10, Flicker-free, PIP / PBP, Adaptive-Sync, Low Blue Light, boxe 2* 2W, USB-C, DP, 2* HDMI, 4* USB, pivot, VESA 100*100, Kensington Lock , culoare negru
Monitoare LED
Monitor 32" Asus PA329CV, 16:9, IPS, 4K UHD 3840* 2160,
Producator:
Asus
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
6.445,98lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Producator | ASUS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 32.x" |
| MNT-Resolution | UHD |
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Tehnologie 3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Grafica |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 3840 x 2160 |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| FreeSync | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| RMS rated power | 2 W |
| Market positioning | Home |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Display surface | Matt |
| Response time | 5 ms |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Backlight type | LED |
| Tilt angle range | 23 – -5° |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 80 kWh |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| Digital horizontal frequency | 29 – 160 kHz |
| Digital vertical frequency | 40 – 60 Hz |
| Pixel pitch | 0.1845 x 0.1845 mm |
| Viewable size, horizontal | 70.8 cm |
| Viewable size, vertical | 39.9 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 42 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 557592 |
| Width (with stand) | 727.1 mm |
| Depth (with stand) | 245 mm |
| Height (with stand) | 601.5 mm |
| Weight (with stand) | 12.6 kg |
| Width (without stand) | 727.1 mm |
| Depth (without stand) | 67.7 mm |
| Height (without stand) | 428.1 mm |
| Weight (without stand) | 8.03 kg |
Nu există recenzii încă.