Monitor 32″ ASUS PG32UQ, Gaming, 16:9, IPS, LED, 4K 3840* 2160, Non- Glare, 450 cd/mp, 1000:1, 178/178, 1 ms, Flicker free, HDR10, 144 Hz, Low Blue Light, Shadow Boost, DP, 2*HDMI, Earphone jack, 3*USB, boxe 2* 5W, VESA 100* 100, Aura Sync, Kensington Lock, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 32" ASUS PG32UQ, Gaming, 16:9, IPS, LED, 4K 3840*
Producator:
Asus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
7.671,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ASUS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | 401-500cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 32.x" |
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Refresh rate_OLD | 144 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 3840 x 2160 |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| RMS rated power | 10 W |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Tip panel | IPS |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Feet colour | Black |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| HDCP version | 2.2 |
| Backlight type | LED |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Height adjustment | 10 cm |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Colour gamut | 98% |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Swivel angle range | 25 – -25° |
| Tilt angle range | 20 – -5° |
| Contrast ratio (dynamic) | 1000000:1 |
| Viewable size, horizontal | 70.8 cm |
| Viewable size, vertical | 39.9 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 42 kWh |
| Display brightness (typical) | 450 cd/m² |
| Weight (with stand) | 9.7 kg |
| Width (with stand) | 728.2 mm |
| Width (without stand) | 728.2 mm |
| Depth (without stand) | 87.1 mm |
| Height (without stand) | 428.5 mm |
| Weight (without stand) | 6.1 kg |
| Pixel pitch | 0.185 x 0.185 mm |
| Digital horizontal frequency | 30 – 370 kHz |
| Digital vertical frequency | 48 – 155 Hz |
| sRGB coverage (typical) | 160% |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 88 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 759696 |
| Depth (with stand) | 292.6 mm |
| Height (with stand) | 551.8 mm |
Nu există recenzii încă.