Monitor 32″ BENQ EX3210U, gaming MOBIUZ, IPS, 4K 3840* 2160, 300- 600 cd/ mp, HDR10,VESA DisplayHDR 600, 1000:1, 178/ 178, 2 ms/ 1ms MRPT, DP:144/ HDMI:120 Hz, 16:9, boxe 2Wx2 + 5W woofer, casti, microfon, 2* HDMI, DP, USB Type B, 4* USB 3.0, Flicker-free ,Low Blue Light, HDRi, FreeSync Premium Pro, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 32" BENQ EX3210U, gaming MOBIUZ, IPS, 4K 3840* 2160,
Producator:
Benq
Disponibilitate:
Stoc epuizat
9.852,99lei
Stoc epuizat
| Producator | BENQ |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Tip panel | IPS |
| Culoare monitor | Negru |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| HDCP version | 2.2 |
| Remote control included | Yes |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Response time (fast) | 1 ms |
| Height adjustment | 10 cm |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Weight (without stand) | 6.6 kg |
| Colour gamut | 98% |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Smart modes | Cinema, Custom, Game, M-Book, RPG, ePaper |
| RMS rated power | 9 W |
| Number of OSD languages | 18 |
| Brand specific technologies | Black Equalizer |
| FPS counter | Yes |
| Motion blur reduction | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Swivel angle range | -15 – 15° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 42 kWh |
| Feet colour | Black, Red |
| Response time | 2 ms |
| Pixel density | 138 ppi |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 41 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1008267 |
| Width (with stand) | 726.7 mm |
| Depth (with stand) | 269.9 mm |
| Height (with stand) | 487.4 mm |
| Weight (with stand) | 9.5 kg |
| Width (without stand) | 726.7 mm |
| Depth (without stand) | 65.6 mm |
| Height (without stand) | 442.4 mm |
Nu există recenzii încă.