Monitor 32″ Samsung LS32BG850NUXEN, curbat 1000R, VA, 16:9, 350 cd/ mp, 1.000.000:1, Mega DCR, Quantum HDR 2000, HDR10+, 4K 3840* 2160, 1 ms, 178/ 178, Max 240Hz, Eye protection mode, No flickering, PIP/ FreeSync Premium Pro, DP, 2* HDMI, micro HDMI, iesire casti, 2* USB, USB-C, pivot, VESA 100* 100, culoare alb
Monitoare LED
Monitor 32" Samsung LS32BG850NUXEN, curbat 1000R, VA, 16:9, 350 cd/
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
Stoc epuizat
9.510,99lei
Stoc epuizat
| Producator | SAMSUNG |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Luminozitate monitor_OLD | 701-1000cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 32.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Refresh rate_OLD | 240 Hz |
| Rezolutie monitor_OLD | 3840 x 2160 |
| Tip panel_OLD | VA UHD |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Ecran Curbat: | Da |
| Luminozitate maximă | 1000 cd/m2 si peste |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Alb |
| Contrast ratio (typical) | 1000000:1 |
| Display brightness (peak) | 1000 cd/m² |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Tip panel | VA |
| FreeSync | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Power supply type | External |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Display technology | LED |
| Height adjustment | 12 cm |
| Boxe integrate | Nu |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Detachable stand | Yes |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| Supported video modes | 2160p |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Colour gamut | 95% |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC |
| Screen curvature rating | 1000R |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 41 kWh |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Quantum HDR 2000 |
| Width (with stand) | 713 mm |
| Depth (with stand) | 311.1 mm |
| Width (without stand) | 713 mm |
| Height (without stand) | 434.8 mm |
| Weight (without stand) | 7 kg |
| Weight (with stand) | 8.9 kg |
| Pivot angle | 0 – 92° |
| Swivel angle range | 0 – 15° |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 104 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1201981 |
| Height (with stand) | 606.4 mm |
| Depth (without stand) | 173 mm |
Nu există recenzii încă.