Monitor 34.1″ Samsung LS34A650UXUXEN
Monitoare LED
Monitor 34.1" Samsung LS34A650UXUXEN
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.269,99lei
Stoc epuizat
| Producator | SAMSUNG |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 34.x" |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Refresh rate_OLD | 100 Hz |
| Rezolutie monitor_OLD | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect_OLD | 21:9 |
| Tip panel_OLD | VA WQHD |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5 ms |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezolutie monitor | 3440 x 1440 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Culoare monitor | Negru |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HD type | UltraWide Quad HD |
| Supported graphics resolutions | 3440 x 1440 |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Viewable size, horizontal | 79.7 cm |
| Viewable size, vertical | 33.4 cm |
| AMD FreeSync | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| DVI port | No |
| Display technology | LED |
| Response time | 5 ms |
| Game mode | Yes |
| Height adjustment | 12 cm |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| Weight (with stand) | 7.6 kg |
| Height (without stand) | 369.4 mm |
| Screen curvature rating | 1000R |
| Display diagonal (metric) | 86 cm |
| Width (with stand) | 806.6 mm |
| Width (without stand) | 806.6 mm |
| Tilt angle range | -2 – 25° |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 38 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 35 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 438869 |
| Depth (with stand) | 234.9 mm |
| Height (with stand) | 553.3 mm |
| Depth (without stand) | 128.1 mm |
| Weight (without stand) | 5.1 kg |
Nu există recenzii încă.