Monitor 34.1″ Samsung LS34J550WQRXEN, VA, 21:9, 300 cd/mp, QHD 3440* 1440, 4 ms, 178/178, 75 Hz, DP, 2* HDMI, Eye Saver Mode, Flicker Free, PBP, FreeSync, VESA 100*100, culoare gri inchis
Monitoare LED
Monitor 34.1" Samsung LS34J550WQRXEN, VA, 21:9, 300 cd/mp, QHD 3440*
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.295,99lei
Stoc epuizat
| Producator | SAMSUNG |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Diagonala monitor_OLD | 34.x" |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rezolutie monitor_OLD | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect_OLD | 21:9 |
| Tip panel_OLD | VA WQHD |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezolutie monitor | 3440 x 1440 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HD type | UltraWide Quad HD |
| AMD FreeSync | Yes |
| Ecran Curbat: | Nu |
| DVI port | No |
| Display technology | LED |
| Game mode | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power adapter included | Yes |
| Boxe integrate | Nu |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Height (without stand) | 369.4 mm |
| AC adapter output voltage | 19 V |
| Display diagonal (metric) | 86 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 28 kWh |
| Weight (with stand) | 6.9 kg |
| Tilt angle range | -1.5 – 15° |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 407873 |
| Width (with stand) | 828.1 mm |
| Depth (with stand) | 242.8 mm |
| Height (with stand) | 470.8 mm |
| Width (without stand) | 828.1 mm |
| Depth (without stand) | 105.7 mm |
Nu există recenzii încă.