Monitor AOC 27G2SPAE/BK 27″, FHD 1920 *1080, 165 Hz, WLED, IPS, Antiglare, 16:9, 250 cd/ mp, 4 ms, 1000:1, 178/ 178, FreeSync Premium and G-SYNC Compatible, flicker free, Low Blue Light, 3-sided frameless, boxe 2* 2W, kensington lock, VESA 100* 100, 2* HDMI, DP, D-sub, audio in, iesire casti, cablu HDMI inclus, culoare rosu+ negru
Monitoare LED
Monitor AOC 27G2SPAE/BK 27", FHD 1920 *1080, 165 Hz, WLED,
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.221,99lei
Stoc epuizat
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| RMS rated power | 2 W |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Pixel density | 82 ppi |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| AC (power) in | Yes |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Game mode | Yes |
| Detachable stand | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Number of OSD languages | 16 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Front bezel colour | Black/Red |
| Depth (without stand) | 48.8 mm |
| Depth (with stand) | 227.4 mm |
| Feet colour | Black, Red |
| DCI-P3 coverage | 94% |
| Exterior finish type | Matt |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 165 Hz |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1237451 |
| Width (with stand) | 612.5 mm |
| Weight (with stand) | 4.53 kg |
Nu există recenzii încă.