MONITOR AS PA248CNV 24 inch, Panel Type: IPS, Backlight: WLED ,Resolution: 1920 x 1200, Aspect Ratio: 16:10, RefreshRate:75Hz, Response time GtG: 5 ms, Brightness: 300 cd/m², Contrast(static): 100,000,000:1/1000:1, Viewing angle:178/178, Color Gamut (NTSC/sRGB/Adob e RGB/DCI-P3): 100%(sRGB), Colours:16.7M, 2W x2 speakers, Adjustability: Tilt: -5/35, Height Adjust: 130mm,Pivot: +90°~-90°, Swivel: +90°~-90°, Connectivity: HDMI x11x USB-C/4xUSB 3.2, 1x Rj-45DisplayPort x2, VESA: 100 x 100
Monitoare LED
MONITOR AS PA248CNV 24 inch, Panel Type: IPS, Backlight: WLED
Producator:
Asus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.038,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ASUS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| LFD-Resolution | FHD |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| DisplayPort version | 1.2 |
| HDCP version | 1.4 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Response time | 5 ms |
| Feet colour | Silver |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Backlight type | LED |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Market positioning | Graphics design |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1200 |
| Rata de aspect | 16:10 |
| Pixel pitch | 0.27 x 0.27 mm |
| Weight (with stand) | 6.5 kg |
| Contrast ratio (dynamic) | 10000000:1 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 19 kWh |
| Pixel density | 94 ppi |
| Weight (without stand) | 4.4 kg |
| Tilt angle range | 35 – -5° |
| Depth (with stand) | 211 mm |
| Depth (without stand) | 58 mm |
| RJ-45 ports quantity | 1 |
| Viewable size, horizontal | 51.8 cm |
| Viewable size, vertical | 32.4 cm |
| Digital vertical frequency | 24 – 75 Hz |
| Dynamic contrast ratio marketing name | ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) |
| Digital horizontal frequency | 30 – 95 kHz |
| Swivel angle range | 90 – -90° |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1245678 |
| Width (with stand) | 533 mm |
| Height (with stand) | 489 mm |
| Width (without stand) | 533 mm |
| Height (without stand) | 359 mm |
Nu există recenzii încă.