Monitor Dell 27″ SE2723DS, 68.47 cm, Maximum preset resolution: 2560 x 1440, Screen type: Active matrix – TFT LCD, Panel type: IPS, Backlight: LED edgelight system, Faceplate coating: Anti-glare treatment of the front polarizer (3H) hard coating, Aspect ratio: 16:9, Pixel per inch (PPI): 109, Contrast ratio: 1000 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response Time (Gray to Gray): 4 ms gray to gray (Extreme mode), 5 ms (Fast mode), 8 ms (Normal mode), Luminance output: 350 cd/m² (typical), Color depth: 16.70 million colors, Color gamut: sRGB 99% (typical), Adjustability: Height adjustable stand: 100.00 mm, Tilt: -5° to 21°, Cable management: Yes, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm – behind the attached VESA Cover), Connectivity: 2 x HDMI 1.4 ports (HDCP 1.4), 1 x DisplayPort 1.2 (HDCP 1.4), 1 x Audio line-out port, Dell Display Manager compatibility: Dell Easy Arrange and other key features, Security: Security lock slot (cable lock sold separately), What’s in the box: Stand riser, Stand base, Power cable, HDMI 1.4 cable (1.8 meters), Dimensions (with stand): Height (extended): 503.08 mm, Height (compressed): 403.08 mm, Width: 611.58 mm, Depth: 205.00 mm, Weight with stand assembly and cables: 5.91 kg, 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange
Monitoare LED
Monitor Dell 27" SE2723DS, 68.47 cm, 2560 x 1440 at
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.735,99lei
Stoc epuizat
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| Tip panel_OLD | LCD |
| Touch | No |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 2560 x 1440 |
| LFD-Resolution | FHD |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| HDR | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Tip panel | IPS |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 350 cd/m² (typical) |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Timp de raspuns monitor | N/A |
| Diagonala monitor | 27" |
| Refresh rate | 75Hz |
Nu există recenzii încă.