Monitor Dell 32″ SE3223Q, 80.01 cm, Maximum preset resolution: 3840 x 2160 at 60Hz, Screen type: Active matrix – TFT LCD, Panel type: Vertical Alignment, Backlight: LED edgelight system, Faceplate coating: Anti- glare treatment of the front polarizer (3H) hard coating, Aspect ratio: 16:9, Pixel per inch (PPI): 139, Contrast ratio: 3000 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response Time (Gray to Gray): 4 ms gray to gray (Extreme mode), 5 ms (Fast mode), 8 ms (Normal mode), Luminance output: 300 cd/m² (typical), Color depth: 1.07 billion colors, Color gamut: sRGB 99% (typical), Adjustability: Tilt: -5° to 11°, Cable management: Yes, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm – behind the attached VESA Cover), Connectivity: 2 x HDMI 2.0 ports (HDCP 2.2), 1 x DisplayPort 1.2 (HDCP 2.2), 1 x Audio line-out port, Dell Display Manager compatibility: Dell Easy Arrange and other key features, Security: Security lock slot (cable lock sold separately), What’s in the box: Stand riser, Stand base, Power cable, HDMI 2.0 cable (1.8 meters), Dimensions (with stand): Height: 511.26 mm, Height: 713.40 mm, Depth: 217.87 mm, Weight with stand assembly and cable: 7.79 kg, 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange
Monitoare LED
Monitor Dell 32" SE3223Q, 80.01 cm, 3840 x 2160 at
Producator:
Dell
Disponibilitate:
18 în stoc
2.735,99lei
18 în stoc
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 32.x" |
| Pivot | No |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Touch | No |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 3840 x 2160 |
| LFD-Resolution | QHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| HDR | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Refresh rate | 60Hz |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip panel | VA |
| USB Type-C | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Timp de raspuns monitor | N/A |
| Luminozitate maximă | 300 cd/m² (typical) |
| Diagonala monitor | 80.01 cm |
Nu există recenzii încă.