Monitor Dell Curved USB-C 34″ U3423WE, UWQHD, 86.72 cm, Maximum preset resolution 3440 x 1440 at < 60 Hz, Screen type Active matrix – TFT LCD, Panel technology In-Plane Switching Technology, Backlight White LED edgelight system, Faceplate coating Anti-Glare with 3H hardness, Aspect ratio 21:9, Pixel per inch (PPI) 109, Contrast ratio 2000 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time: Normal mode 8 ms, Fast mode 5 ms, Luminance output 300 cd/m² (typical), Color depth 1.07 billion colors, Color gamut: DCI-P3 98%, Display P3 98%, sRGB 100%, Rec 709 100%, Adjustability: Height adjustable stand: 150 mm, Tilt: -5° to 21°, Swivel: -30° to 30°, Slant adjust: -4° to 4°, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm – behind the attached VESA Cover), Connectivity: 1 x DisplayPort version 1.4 (HDCP2.2), 2 x HDMI port version 2.1 (TMDS) (HDCP2.2), 1 x USB Type-C upstream port (video and data) (Alternate mode with DisplayPort 1.4, Power Delivery PD up to 90 W), 1 x USB-C upstream port (data only, 10 Gbps USB 3.2 Gen2), 4 x super speed USB 10 Gbps (USB 3.2 Gen2) TypeA downstream port, 1 x super speed USB 10 Gbps (USB 3.2 Gen2) TypeC downstream port with charging capability at 15 W (maximum), 1 x super speed USB 10 Gbps (USB 3.2 Gen2) Type-A with BC1.2 charging capability at 2 A (maximum), 1 x Audio line-out port, 1 x RJ45 port, Built-in speakers 2 x 5 W sound output, Security Security lock slot (cable lock sold separately), What's in the box: Stand riser, Stand base, Power cable, DisplayPort cable (DP to DP), Cable length: 1.80 M, HDMI cable, Cable length: 1.80 M, USB Type-C cable, Cable length: 1.00 M, USB-A to USB-C Gen2 cable, Cable length: 1.00 M, Dimensions (with stand): Height (extended) 542.77 mm, Height (compressed) 392.77 mm, Width 813.26 mm, Depth 237.44 mm, Weight with stand assembly and cables: 11.44 kg, 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty
Monitoare LED
Monitor Dell Curved USB-C 34" U3423WE, UWQHD, 86.72 cm, Maximum
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
7.278,98lei
Stoc epuizat
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Pivot | No |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Touch | No |
| Wi-Fi | No |
| Diagonala monitor_OLD | 34.x" |
| LFD-Segment | noLFD |
| LFD-Resolution | UWQHD |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezolutie monitor | 3440 x 1440 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Viewable size, horizontal | 80 cm |
| RMS rated power | 10 W |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Audio output | Yes |
| Height adjustment | 15 cm |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| USB hub version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| HD type | UltraWide Quad HD |
| Ecran Curbat: | Nu |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| AC (power) in | Yes |
| Feet colour | Silver |
| Headphone out | No |
| HDCP version | 2.2 |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Detachable stand | Yes |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Built-in KVM switch | Yes |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Pixel pitch | 0.2325 x 0.2325 mm |
| Vertical scan range | 56 – 76 Hz |
| Pixel density | 109 ppi |
| Colour gamut | 98% |
| Cable management | Yes |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Backlight type | Edge LED |
| Timp de raspuns monitor | 8 ms si peste |
| Response time | 8 ms |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| Horizontal scan range | 30 – 90 kHz |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 2 |
| Contrast ratio (typical) | 2000:1 |
| Viewable size, vertical | 33.5 cm |
| Viewable size diagonal | 86.7 cm |
| High Dynamic Range (HDR) supported | No |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1264609 |
| Width (with stand) | 813.3 mm |
| Depth (with stand) | 237.4 mm |
| Height (with stand) | 542.8 mm |
| Weight (with stand) | 11 kg |
| Width (without stand) | 813.3 mm |
| Depth (without stand) | 60.1 mm |
| Height (without stand) | 359.1 mm |
| Weight (without stand) | 7.72 kg |
| Bezel width (side) | 9.66 mm |
| Bezel width (top) | 1.03 cm |
| Bezel width (bottom) | 1.39 cm |
| RJ-45 ports quantity | 1 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
Nu există recenzii încă.