Monitor Gaming Asrock curbat PG34WQ15R2B, diagonala: 34″, Aspect: 21:9, anti-glare, Rezolutie: 3440 x 1440, Refresh rate: 165Hz, Luminozitate: 550 cd/m2, Contrast: 3000:1, unghi vizualizare: 178°(H) / 178°(V), culori: 16.7M, Timp raspuns: 1ms, Flicker free, Wi-Fi integrat, Difuzoare integrate: 2 x 2W, interfata: 1 x Display port, 2 x HDMI, 1 x Jack 3.5mm, dimensiuni: 809.34 x 365.84 x 120.10mm fara stand, greutate 6.53 KG.
Monitoare LED
Monitor Gaming Asrock curbat PG34WQ15R2B, diagonala: 34", Aspect: 21:9, anti-glare,
Producator:
Asrock
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.702,9872lei
Stoc epuizat
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
|---|---|
| Built-In-PC | No |
| Pivot | No |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Touch | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Diagonala monitor_OLD | 34.x" |
| LFD-Resolution | UHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezolutie monitor | 3440 x 1440 |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Ecran Curbat: | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Culoare monitor | Negru |
| Tip panel | VA |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| HD type | UltraWide Quad HD |
| Pixel pitch | 0.23175 x 0.23175 mm |
| Viewable size, horizontal | 79.7 cm |
| Viewable size, vertical | 33.4 cm |
| AMD FreeSync | Yes |
| Width (with stand) | 809.3 mm |
| Width (without stand) | 809.3 mm |
| Height (without stand) | 365.8 mm |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Luminozitate maximă | 500 – 749 cd/m2 |
| Montare VESA | Nu |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Height adjustment | 10 cm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Display brightness (typical) | 550 cd/m² |
| Digital horizontal frequency | 30 – 260 kHz |
| Digital vertical frequency | 48 – 165 Hz |
| Tilt angle range | 20 – -7° |
| Depth (with stand) | 283.1 mm |
| Colour gamut | 91% |
| sRGB coverage (typical) | 115% |
| Height (with stand) | 574.5 mm |
| Weight (with stand) | 8.8 kg |
| Depth (without stand) | 120.1 mm |
| Weight (without stand) | 6.53 kg |
| Producator | ASROCK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.