| Recomandat pentru |
Office
|
| Tip panel |
IPS
|
| Diagonala |
21.5 inch
|
| Anti-Glare |
Da
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
5 ms
|
| Refresh Rate |
60 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
1000:1 (normal)
20.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate |
250 cd/mp
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Dimensiune punct |
0.24795 mm
|
| Culoare |
Negru
|
| Putere consumata |
17 W (normal)
0.5 W (standby) |
| Dimensiuni |
Cu suport: 395.28 x 486.7 x 180 mm
|
| Greutate |
Cu suport: 2.74 Kg
|
| Plug and play |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5/+23
|
| Porturi | |
| HDMI |
1
|
| Display Port |
1
|
| Jack |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED AOC 22V2Q, 21.5", FHD, 5 ms, 75
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.107,98lei
Stoc epuizat
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 21.x" |
| Pivot | No |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| MNT-Color | Black |
| Diagonala monitor_OLD | 21.5.x" |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Market positioning | Home |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| Vertical scan range | 48 – 76 Hz |
| 3D | No |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| TV tuner integrated | No |
| Montare VESA | Nu |
| Display technology | LED |
| Response time | 5 ms |
| Power cable length | 1.5 m |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Boxe integrate | Nu |
| Detachable stand | Yes |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Built-in microphone | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Diagonala monitor | 21 – 22 inch |
| Viewable size, horizontal | 47.6 cm |
| Viewable size, vertical | 26.8 cm |
| Digital horizontal frequency | 30 – 83 kHz |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 13 kWh |
| Colour depth | 6 bit |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 75 Hz |
| VESA mounting | No |
| Bezel thickness type | Frameless |
| Pixel pitch | 0.2479 x 0.2479 mm |
| Display diagonal (metric) | 54.61 cm |
| Depth (with stand) | 180 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 396306 |
| Width (with stand) | 486.7 mm |
| Height (with stand) | 395.3 mm |
| Weight (with stand) | 2.74 kg |
| Width (without stand) | 486.7 mm |
Nu există recenzii încă.