| Recomandat pentru |
Office
|
| Tip panel |
VA
|
| Diagonala |
23.6 inch
|
| Anti-Glare |
Da
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
5 ms
|
| Refresh Rate |
60 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
3000:1 (normal)
20.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate |
250 cd/mp
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Dimensiune punct |
0.2715 mm
|
| Culoare |
Negru
|
| Putere consumata |
22 W (normal)
0.5 W (standby) |
| Dimensiuni |
Cu suport: 540.1 x 417.4 x 186.8 mm
|
| Greutate |
Cu suport: 2.6 Kg
|
| Plug and play |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-3.5/+21.5
|
| Porturi | |
| HDMI |
1
|
| VGA |
1
|
| Jack |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED AOC 24B1H, 23.6", FHD, 5 ms, 60
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
100 în stoc
971,99lei
100 în stoc
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Pivot | No |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| MNT-Color | Black |
| Diagonala monitor_OLD | 23.6.x" |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Market positioning | Home |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| Display surface | Matt |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| 3D | No |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| TV tuner integrated | No |
| Montare VESA | Nu |
| Display technology | LED |
| Response time | 5 ms |
| Power cable length | 1.5 m |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Boxe integrate | Nu |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Built-in microphone | No |
| Detachable stand | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| Light effects | No |
| Digital horizontal frequency | 30 – 83 kHz |
| Vertical scan range | 50 – 76 Hz |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| VESA mounting | No |
| Bezel thickness type | Frameless |
| Panel type | MVA |
| HDMI cable length | 1.5 m |
| Viewable size, horizontal | 52.1 cm |
| Viewable size, vertical | 29.3 cm |
| Display diagonal (metric) | 59.944 cm |
| Pixel pitch | 0.2715 x 0.2715 mm |
| Weight (without stand) | 2.3 kg |
| Depth (with stand) | 186.8 mm |
| Adobe RGB coverage | 76% |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 388959 |
| Width (with stand) | 540.1 mm |
| Height (with stand) | 417.4 mm |
| Weight (with stand) | 2.6 kg |
| Width (without stand) | 318.1 mm |
| Depth (without stand) | 34 mm |
| Height (without stand) | 540.1 mm |
Nu există recenzii încă.