| Recomandat pentru |
Gaming
|
| Tip panel |
VA
|
| Diagonala |
23.6 inch
|
| Anti-Glare |
Da
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
1 ms
|
| Refresh Rate |
165 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
3000:1 (normal)
80.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate |
250 cd/mp
|
| Densitate pixeli |
93 PPI
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Dimensiune punct |
0.27156 mm
|
| Standarde |
sRGB: 120% Coverage
|
| Culoare |
Negru
|
| Putere consumata |
27 W (normal)
0.5 W (standby) |
| Boxe integrate |
2x 2 W
|
| Dimensiuni |
Cu suport: 536 x 375-505 x 227 mm
Fara suport: 536 x 321 x 39 mm |
| Greutate |
Cu suport: 4.4 kg
|
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu alimentare
Cablu HDMI Cablu Display Port |
| Tehnologii |
Flicker-Free
Bluelight Reducer FreeSync Premium |
| Curbat |
Da
|
| Curbura |
1500R
|
| Tehnologii | |
| FreeSync |
Da
|
| Flicker Free |
Da
|
| Blue Light Reducer |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-4/+21.5
|
| Picior pivotant |
-35/+35
|
| Inaltime ajustabila |
130 mm
|
| Porturi | |
| HDMI |
2
|
| Display Port |
1
|
| VGA |
1
|
| USB |
4x USB 3.2
|
| Jack |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED AOC C24G2U/BK, 23.6inch, FHD VA, 1ms, 165Hz, negru
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.463,99lei
Stoc epuizat
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Pivot | No |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Refresh rate_OLD | 165 Hz |
| LFD-Resolution | FHD |
| Diagonala monitor_OLD | 23.6.x" |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Ecran Curbat: | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Audio output | Yes |
| Culoare monitor | Negru |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Audio input | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Colour gamut standard | sRGB |
| RMS rated power | 2 W |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Screen curvature | 150 cm |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Display technology | LED |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Built-in microphone | No |
| Swivel angle range | -32 – 32° |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Pixel density | 93 ppi |
| Number of upstream ports | 4 |
| Height (without stand) | 321 mm |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| Front bezel colour | Black/Red |
| sRGB coverage (typical) | 120% |
| Adobe RGB coverage | 89% |
| Depth (with stand) | 227.4 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 19 kWh |
| Weight (with stand) | 4.42 kg |
| Audio cable length | 1.8 m |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 165 Hz |
| Viewable size, horizontal | 52.1 cm |
| Viewable size, vertical | 29.3 cm |
| Microphone in | Yes |
| Pixel pitch | 0.27156 x 0.27156 mm |
| Display diagonal (metric) | 59.944 cm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 400520 |
| Width (with stand) | 536.1 mm |
| Height (with stand) | 505.3 mm |
| Width (without stand) | 536.1 mm |
| Depth (without stand) | 68.5 mm |
Nu există recenzii încă.