| General | |
| Recomandat pentru |
Multimedia
|
| Tip panel |
TN
|
| Diagonala |
21.5 inch
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
5 ms
|
| Refresh Rate |
60 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
600:1 (typ)
20.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate |
200 cd/mp
|
| Unghi de vizibilitate |
90/65 grade
|
| Dimensiune punct |
0.248 mm
|
| Culoare |
Negru
|
| Putere consumata |
18 W
|
| Dimensiuni |
503.4 x 311.1 x 48 mm
|
| Greutate |
2.8 kg
|
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-3/10
|
| Porturi | |
| VGA |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED AOC E2270SWN, FHD TN, 5ms, 60Hz, negru
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
Stoc epuizat
812,99lei
Stoc epuizat
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 21.x" |
| Pivot | No |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| MNT-Color | Black |
| Diagonala monitor_OLD | 21.5.x" |
| Tip panel_OLD | TN FHD |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Nu |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Tip panel | TN |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Panel type | TN |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Viewing angle, horizontal | 90° |
| Market positioning | Home |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| 3D | No |
| DVI port | No |
| AC (power) in | Yes |
| TV tuner integrated | No |
| HDMI | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Boxe integrate | Nu |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Number of OSD languages | 16 |
| Light effects | No |
| Diagonala monitor | 21 – 22 inch |
| Pixel pitch | 0.248 x 0.248 mm |
| Viewable size, vertical | 26.8 cm |
| Digital horizontal frequency | 30 – 83 kHz |
| Vertical scan range | 50 – 76 Hz |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Swivelling | No |
| Depth (without stand) | 48 mm |
| Viewable size, horizontal | 47.7 cm |
| Display brightness (typical) | 200 cd/m² |
| Viewing angle, vertical | 65° |
| Display diagonal (metric) | 54.61 cm |
| Bezel thickness type | Normal |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 15 kWh |
| Contrast ratio (typical) | 700:1 |
| Pixel frequency | 108 MHz |
| Width (with stand) | 503.4 mm |
| Depth (with stand) | 48 mm |
| Weight (with stand) | 2.7 kg |
| Width (without stand) | 503.4 mm |
| Height (without stand) | 311.1 mm |
| VGA cable length | 1.2 m |
| Power cable length | 1.2 m |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 405270 |
| Height (with stand) | 311.1 mm |
| Luminozitate maximă | Sub 250 cd/m2 |
Nu există recenzii încă.