| General | |
| Recomandat pentru |
Gaming
|
| Tip panel |
TN
|
| Diagonala |
24.5 inch
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
1 ms
|
| Refresh Rate |
240 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
1000:1 (normal)
|
| Luminozitate |
400 cd/mp
|
| Unghi de vizibilitate |
170/160 grade
|
| Culoare |
Negru
|
| Putere consumata |
65 W (normal)
0.5 W (standby) |
| Dimensiuni |
Cu suport: 564.2 x 383.7 – 503.7 x 253.7 mm
Fara suport: 564.2 x 330.6 x 73.7 mm |
| Greutate |
Cu suport: 5.5 Kg
Fara suport: 3 Kg |
| Plug and play |
Da
|
| Iluminare |
RGB
|
| Tehnologii | |
| FreeSync |
Da
|
| G-Sync Compatible |
Da
|
| Altele |
Certificat ca fiind compatibil G-SYNC (Doar cu seria NVIDIA 1000 si 2000) , acesta ofera o experienta de joc cursiva si fara tearing prin activarea implicita a VRR (rata de reimprospatare variabila).
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5/+20
|
| Picior pivotant |
-50/+50
|
| Ecran pivotant |
Da
|
| Inaltime ajustabila |
120 mm
|
| Porturi | |
| HDMI |
2
|
| Display Port |
1
|
Monitoare LED
MONITOR LED ASUS XG258Q, 24.5inch, FHD TN, 1ms, 240Hz, negru
Producator:
Asus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.416,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ASUS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Display | LED |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Refresh rate_OLD | 240 Hz |
| LFD-Resolution | FHD |
| Diagonala monitor_OLD | 24.5.x" |
| Tip panel_OLD | TN FHD |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Tip panel | TN |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Panel type | TN |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| 3D | No |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| TV tuner integrated | No |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Display technology | LED |
| Game mode | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Boxe integrate | Nu |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Height adjustment | 10 cm |
| Viewing angle, horizontal | 170° |
| Viewing angle, vertical | 160° |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Thin client installed | No |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 23 kWh |
| Weight (with stand) | 5.5 kg |
| Feet colour | Black, Red |
| No flickering | Yes |
| Pixel pitch | 0.2832 x 0.2802 mm |
| Weight (without stand) | 3 kg |
| Digital vertical frequency | 48 – 240 Hz |
| Swivel angle range | -50 – 50° |
| Digital horizontal frequency | 255 – 255 kHz |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 431170 |
| Width (with stand) | 564.1 mm |
| Depth (with stand) | 253.7 mm |
| Height (with stand) | 383.7 mm |
| Width (without stand) | 564.1 mm |
| Depth (without stand) | 72.5 mm |
| Height (without stand) | 330.6 mm |
Nu există recenzii încă.