| Recomandat pentru |
Multimedia
|
| Tip panel |
VA
|
| Diagonala |
23.8 inch
|
| Anti-Glare |
Da
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
5 ms
|
| Refresh Rate |
75 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
3000:1 (normal)
|
| Luminozitate |
250 cd/mp
|
| Densitate pixeli |
93 PPI
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Dimensiune punct |
0.2745 mm
|
| Culoare |
Negru
|
| Putere consumata |
16 W (normal)
0.3 W (standby) |
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu alimentare
|
| Tehnologii |
Bluelight Reducer
Flicker-Free FreeSync |
| Tehnologii | |
| FreeSync |
Da
|
| Flicker Free |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5/+21
|
| Porturi | |
| HDMI |
1
|
| VGA |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED Dell SE2422H, 23.8inch, FHD VA, 5ms, 75Hz, negru
Producator:
Dell
Disponibilitate:
100 în stoc
1.009,99lei
100 în stoc
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Pivot | No |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Touch | No |
| Display port_OLD | Nu |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| LFD-Segment | Standard |
| LFD-Resolution | FHD |
| Diagonala monitor_OLD | 23.8.x" |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Headphone out | No |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Boxe integrate | Nu |
| Backlight type | LED |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 16 kWh |
| Cable management | Yes |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Viewable size diagonal | 60.5 cm |
| HDMI version | 1.4 |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 3 |
| Weight (without stand) | 3.18 kg |
| Dell Display Manager (DDM) compatibility | Yes |
| Response time (fast) | 8 ms |
| Doesn't contain | Arsenic, Mercury, PVC/BFR |
| Bezel width (bottom) | 1.69 cm |
| Width (with stand) | 552.6 mm |
| Width (without stand) | 552.6 mm |
| Depth (without stand) | 49.7 mm |
| Height (without stand) | 331.6 mm |
| Bezel width (side) | 1.28 cm |
| Bezel width (top) | 1.28 cm |
| Display diagonal (metric) | 60.45 cm |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 24 |
| Total carbon emissions, standard deviation (kg of CO2e) | 129 |
| PAIA version | 1.3.2 |
| Response time | 12 ms |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 326 |
| Response time (extreme) | 5 ms |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 494247 |
| Depth (with stand) | 178.8 mm |
| Height (with stand) | 420.2 mm |
| Weight (with stand) | 3.51 kg |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 148 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 353 |
Nu există recenzii încă.