| Recomandat pentru |
Multimedia
|
| Tip panel |
IPS
|
| Diagonala |
23.8 inch
|
| Anti-Glare |
Da
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
4 ms
|
| Refresh Rate |
75 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
1000:1 (normal)
50.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate |
250 cd/mp
|
| Densitate pixeli |
93 PPI
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Dimensiune punct |
0.2745 mm
|
| Culoare |
Negru
|
| Putere consumata |
15 W (normal)
0.5 W (standby) |
| Boxe integrate |
2x 2 W
|
| Dimensiuni |
Cu suport: 540 x 501 x 205 mm
Fara suport: 540 x 323 x 51 mm |
| Greutate |
Cu suport: 5 kg
Fara suport: 3.4 kg |
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu alimentare
Cablu HDMI Cablu Display Port Cablu USB |
| Tehnologii |
Flicker-Free
Bluelight Reducer |
| Tehnologii | |
| Flicker Free |
Da
|
| Blue Light Reducer |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5/+35
|
| Picior pivotant |
-180/+180
|
| Ecran pivotant |
-90/+90
|
| Inaltime ajustabila |
150 mm
|
| Porturi | |
| HDMI |
1
|
| Display Port |
1
|
| USB |
4x USB 3.0
|
| USB Type-C |
1
|
| Jack |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED PHILIPS 243B1, 23.6" FHD ,4 ms, 75 Hz,
Producator:
Philips
Disponibilitate:
13 în stoc
1.902,99lei
13 în stoc
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| MNT-Color | Black |
| Diagonala monitor_OLD | 23.8.x" |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Audio output | Yes |
| Height adjustment | 15 cm |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| USB hub version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Wake-on-LAN | Yes |
| Post-consumer recycled plastic | 85% |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| Audio input | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Separate H/V sync | Yes |
| RMS rated power | 2 W |
| Market positioning | Home |
| HDCP version | 1.4 |
| Doesn't contain | PVC/BFR, Mercury |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Horizontal scan range | 30 – 85 kHz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 85 kHz |
| 3D | No |
| DVI port | No |
| TV tuner integrated | No |
| Total amount of recyclable materials | 100% |
| Display technology | LED |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| HBR3 support | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Number of OSD languages | 16 |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Tilt angle range | -5 – 35° |
| Pixel density | 93 ppi |
| Colour gamut | 91% |
| sRGB coverage (typical) | 107% |
| NTSC coverage (typical) | 91% |
| Swivel angle range | -180 – 180° |
| Depth (with stand) | 205 mm |
| Height (with stand) | 501 mm |
| Depth (without stand) | 51 mm |
| Height (without stand) | 323 mm |
| Light sensor | Yes |
| DisplayPort output | Yes |
| Weight (without stand) | 3.4 kg |
| Weight (with stand) | 4.98 kg |
| Colour space supported | NTSC, sRGB |
| Power consumption (PowerSave) | 12.6 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 388593 |
Nu există recenzii încă.