| Recomandat pentru |
Multimedia
|
| Tip panel |
VA
|
| Diagonala |
32 inch
|
| Rezolutie |
2560 x 1440 pixeli
|
| Timp de raspuns |
5 ms
|
| Refresh Rate |
75 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
3000:1 (normal)
|
| Luminozitate |
300 cd/mp
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Culoare |
Negru
|
| Putere consumata |
21 W (normal)
0.3 W (standby) |
| Dimensiuni |
Cu suport: 716 x 581 x 211 mm
Fara suport: 716 x 425 x 41 mm |
| Greutate |
Cu suport: 7.2 kg
|
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu alimentare
|
| Tehnologii |
Bluelight Reducer
Flicker-Free FreeSync HDR10 |
| Tehnologii | |
| FreeSync |
Da
|
| Flicker Free |
Da
|
| Blue Light Reducer |
Da
|
| HDR |
Ready
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-2/+25
|
| Picior pivotant |
-30/+30
|
| Ecran pivotant |
90 grade
|
| Inaltime ajustabila |
120 mm
|
| Porturi | |
| HDMI |
1
|
| Display Port |
1
|
| USB |
3x USB 3.0
|
| USB Type-C |
1
|
| Jack |
1
|
| RJ-45 |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED Samsung LS32A600UUUXEN, 32inch, QHD VA, 5ms, 75Hz, negru
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.452,98lei
Stoc epuizat
| Producator | SAMSUNG |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 2560 x 1440 |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Response time | 5 ms |
| Game mode | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| Height adjustment | 12 cm |
| Boxe integrate | Nu |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Pivot angle | -2 – 92° |
| HD type | 2K Ultra HD |
| Tilt angle range | -2 – 25° |
| Width (with stand) | 716.2 mm |
| Depth (with stand) | 211.4 mm |
| Height (with stand) | 580.5 mm |
| Weight (with stand) | 7.2 kg |
| Width (without stand) | 716.2 mm |
| Depth (without stand) | 41.3 mm |
| Height (without stand) | 424.7 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 37 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 50 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 438651 |
Nu există recenzii încă.