Monitor portabil 15.6″ AOC I1601FWUX, FHD 1920*1080, 60 Hz, WLED, IPS, 16:9, 5 ms, 220 cd/ mp, 700:1, 160/160, USB-C, cablu USB inclus, Low blue light, culoare negru metalic
Monitoare LED
Monitor portabil 15.6" AOC I1601FWUX, FHD 1920*1080, 60 Hz, WLED,
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.258,99lei
Stoc epuizat
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 10.x" |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 15.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Segment | Consumer |
| Gama monitor | Consumer |
| HDMI_old | Nu |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Front bezel colour | Black |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| HDR | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Portabil | Da |
| Display brightness (typical) | 220 cd/m² |
| Display brightness | 220 cd/m² |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Viewable size, horizontal | 34.4 cm |
| Viewable size, vertical | 19.4 cm |
| Market positioning | Home |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| 3D | No |
| DVI port | No |
| TV tuner integrated | No |
| Montare VESA | Nu |
| HDMI | Nu |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Display technology | LED |
| Response time | 5 ms |
| Boxe integrate | Nu |
| Viewing angle, vertical | 160° |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Digital horizontal frequency | 30 – 83 kHz |
| Vertical scan range | 50 – 76 Hz |
| Exterior finish type | Gloss |
| Colour depth | 6 bit |
| Bezel thickness type | Normal |
| Contrast ratio (typical) | 700:1 |
| Display number of colours | 262000 colours |
| Viewing angle, horizontal | 160° |
| Pixel pitch | 0.179 x 0.179 mm |
| Display diagonal (metric) | 39.5 cm |
| USB Type-A downstream ports quantity | 1 |
| Energy efficiency class (SDR) | B |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 5 kWh |
| Carrying case | Yes |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 389768 |
| Width (with stand) | 376.2 mm |
| Depth (with stand) | 8.5 mm |
| Height (with stand) | 235.2 mm |
| Weight (with stand) | 824 g |
| Width (without stand) | 376.2 mm |
| Weight (without stand) | 824 g |
| Luminozitate maximă | Sub 250 cd/m2 |
| Diagonala monitor | Sub 16 inch |
Nu există recenzii încă.