Monitor Samsung Odyssey C27G55TQWU. Display diagonal: 68.6 cm (27″), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Quad HD, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black
Monitoare LED
Monitor Samsung Odyssey C27G55TQWU. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.966,00lei
Stoc epuizat
| Producator | SAMSUNG |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| MNT-Resolution | QHD |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Pivot | No |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Ecran Curbat: | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Power supply type | External |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| DVI port | No |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Display technology | LED |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Display diagonal (metric) | 68 cm |
| Market positioning | Consumer |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power cable length | 1.5 m |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Boxe integrate | Nu |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Brand specific technologies | Black Equalizer |
| HD type | Quad HD |
| Cable management | Yes |
| Swivelling | No |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega DCR |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Refresh rate optimizor | Yes |
| Service port | Yes |
| Weight (with stand) | 4.1 kg |
| Disclaimer | Yes |
| Screen curvature rating | 1000R |
| Off Timer Plus | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 24 kWh |
| Picture-in-Picture | No |
| Contrast ratio (typical) | 2500:1 |
| Smart modes | FPS, RPG, RTS |
| Video colour modes | Cinema, Custom, Dynamic contrast, Sports |
| Weight (without stand) | 3.7 kg |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 47 kWh |
| Width (with stand) | 616.6 mm |
| Tilt angle range | -2 – 18° |
| Depth (with stand) | 272.6 mm |
| Width (without stand) | 614.6 mm |
| Height (without stand) | 382.8 mm |
| Game features | Screen Size Optimizer, Super Arena Gaming UX |
| Annual energy consumption | 35 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1327015 |
| Height (with stand) | 477.4 mm |
| Depth (without stand) | 120 mm |
Nu există recenzii încă.